Loyola je v Battle 4 Atlantis izgubila proti 19. Auburnu z rezultatom 62-53

Marquise Kennedy je dosegla 13 točk za vodstvo Ramblersov, ki so v prvem polčasu zadeli 62 %, po polčasu pa le 31 % (8 proti 26).

Varnik Loyole Braden Norris (4) deluje na obrobju, medtem ko Auburnov Jabari Smith (10) brani med četrtkovo tekmo proti Auburnu.

Tim Aylen / Bahamas Visual Services prek AP

PARADISE ISLAND, Bahami – Jabari Smith je bil videti udoben, ko se je uvrstil na 19. mesto Auburn, medtem ko je Walker Kessler še naprej delal steklo in ščitil rob pred nasprotnikom, ki je dosegel drugi konec tedna lanskega turnirja NCAA.

To je dober, zgodnji znak za mlado sprednje polje Brucea Pearla.

Smith je dosegel 14 točk, Kessler pa svoj drugi zapored dvojni dvojček na Battle 4 Atlantis, s čimer je Tigersom pomagal, da se ponovno zberejo po dvojnem porazu po podaljšku in v četrtkovem tolažilnem krogu premagali Loyolo z 62:53.

Mislim, da je Jabari pokazal, da je najboljši igralec tukaj, je dejal Pearl. Walker je pokazal, da je tukaj najboljši ščitnik platišča. In mislil sem, da so se naši otroci res okrepili.

Smith, 6-ft-10 napadalec, je naredil 7 od 9 strelov za igro. To je vključevalo nekaj dela nazaj na koš in obračanje, da bi streljal čez branilca, pri čemer so najboljši rekrut in kandidat v ligi NBA pokazal pretočnost. V zadnjih minutah je dosegel nekaj ključnih košev: preobrat na pasu čez branilca blizu meje 5 minut in nato preobrat nad Lucasom Williamsonom za vodstvo z 58-51 pri 2:27.

Smith je imel 19 od svojih 22 točk po polčasu v porazu z dvojnim podaljškom s 115:109 proti 22. UConnu v prvem krogu v sredo.

Rekel bi samo, da me pripravlja na več velikih tekem, je dejal Smith. Vsaka tekma v SEC bo težka, zahtevna. Torej samo igra proti močnejši konkurenci, igra proti močnejši konkurenci pokaže, kje smo, in pokaže, kako smo skupaj. In uživam.

Kessler je dodal 13 točk, 10 skokov in štiri blokade za Tigre (4-1), ki so Ramblerse v drugem polčasu v 11-minutnem razponu držali le do dveh zadetkov iz igre. To je Tigersom pomagalo, da so dosegli prednost 10 točk v zadnjih minutah hladnega drugega polčasa za Ramblers (4-2).

Marquise Kennedy je dosegla 13 točk za vodstvo Ramblersov (4-2), ki so v prvem polčasu zadeli 62% strelov. Toda Loyolin prekršek je s težavo nanizal koše, da bi ustvaril nekaj ritma, in spopadi pri strelih po polčasu so se še povečali, ko je Auburn začel povečevati svojo pozno razliko.

Loyola je po polčasu zadel le 8 za 26 (31 %).

Le še naprej moramo samozavestno streljati na žogo, je dejal Kennedy. Nekaj ​​vpadov in izpadov, vsi dobri streli. Samo še naprej moramo streljati in sčasoma bodo začeli padati. ... Drugi polčas je nekako odpadlo. Toda na koncu dneva moramo samozavestno streljati naprej.

VELIKA SLIKA

Auburn: Tigri so v sredo v prvem krogu izgubili s 115:109 proti 22. UConnu. Na to tekmo so se morali pripraviti manj kot 24 ur pozneje proti ekipi, ki je lani dosegla NCAA Sweet 16. Toda Auburn je zadnjih 16 minut igral od spredaj in obdržal nadzor nad prvim srečanjem med šolami.

Loyola: Ramblers so izgubili tekmo v prvem krogu proti državi Michigan v zadnji sekundi zakucavanja. Odgovorili so z močno ofenzivo v prvem polčasu proti Auburnu, a v drugem polčasu niso prišli na 3 do Kennedyja z 2:49, ko so izgubili osem.

ZA LOKOM

Loyola je v prvem polčasu dosegla 6 od 13 trojk, tri pa je dosegel Braden Norris. Toda ti streli po polčasu niso padali, saj so Ramblersi zgrešili prvih sedem poskusov in šli 1 proti 10.

Mislil sem, da smo vzeli nekaj slabih, je dejal trener prvega leta Drew Valentine. Mislil sem, da smo jim pomagali. Očitno so izredno atletska ekipa, ki dobro pritisne žogo in te pospeši.

Zato jim morate pripisati zasluge, ker so nas prisilili, da vzamemo nekaj hitrih, da smo vzeli nekaj globokih in nekaj zgodnjih. Toda v prvem polčasu so mi bile všeč 3s, ki smo jih dobili.

NASLEDNJE

Auburn: Tigri so napredovali na petkovo tekmo za peto mesto in se pomerili z zmagovalcem Arizona State-Syracuse.

Loyola: Ramblers bodo na petkovi tekmi za sedmo mesto igrali proti poražencu Arizona State-Syracuse.